טויוטה סלקט - toyota select

טויטה סלקט – טיוטה יד שניה

רכישת רכב יד שנייה עשויה להיות מאתגרת במיוחד. כיצד תדעו שמוכר הרכב אכן התמיד ועשה טיפולים שנתיים לרכב, החליף שמן או השתמש תמיד בחלפים מקוריים? איך תדעו שברגע שבו אתם מתחילים לנסוע הרכב שלכם בטיחותי ואינו מסכן אתכם ואת המשפחה? הכירו את תוכנית טויוטה סלקט שמשנה בצורה מהותית את הדרך שבה נהגים יכולים לרכוש כלי־רכב יד שניה מבית טויוטה, ולזכות לשקט נפשי בתהליך הרכישה והאחזקה של הרכב לאחר מכן. כל היתרונות של התוכנית הייחודית לטויוטה פרושים לפניכם.

 

מה זה טויוטה סלקט?

כאשר אתם קונים טויוטה יד שניה באמצעות תוכנית טויוטה סלקט אינכם צריכים להשקיע בכך מחשבה נוספת. תוכנית טויוטה סלקט מאפשרת לרכוש רכב הכולל אחריות של היבואן למשך שנה (או עד 20,000) ק"מ, לאחר שהרכב עבר כמות עצומה של בדיקות שונות ותוקן הן בפן המכני והן בפן הוויזואלי אם התגלו אי אלו תקלות. כך, אתם יודעים בוודאות שאתם נוסעים במכונית בטוחה, גם אם לא רכשתם את הרכב החדש ביותר בשנתון.

 

טויוטה סלקט חיפה בצפון?

בסוכנות הרכב החיפאית של טויוטה אמין מוטורס, תמצאו מגוון רחב של כלי־רכב המתאימים לתוכנית סלקט. בסוכנות הרכב נמצאים מגוון רחב של דגמים בכל גודל, כמו כלי־רכב קומפקטיים ועד לכלי־רכב בעלי שבעה מושבים כמו דגמי הספייס פלוס, המותאמים לכל נהג. הסוכנות מציע שירות לקוחות ברמה בלתי מתפשרת, המוענק על ידי מומחים בתחום שיודעים להתאים עבורכם את הרכב הנכון. תופתעו לגלות כי גם בתקציב נמוך יחסית אפשר למצוא רכב טויוטה שישרת אתכם לאורך שנים, כל זאת קרוב לבית בסניף הנמצא בצפון.

מהן היתרונות של טויוטה סלקט?

רכישת מכונית בתוכנית סלקט טומנת בחובה מגוון רחב של יתרונות. המכוניות נבדקו במעל ממאה וחמישים בדיקות שונות, נשמרה היסטוריית הטיפולים של המכונית וכן תהליך ההשבחה שלה לפני המכירה. בהשוואה לרכישת רכב שאינכם מכירים מבעלים פרטי, זוהי תוכנית המעניקה שקט נפשי רב בזכות שנה של אחריות יבואן. מלבד זאת, אנו מפעילים מוקד שירות של 24 שעות, שבעה ימים בשבוע לכל תקלה או שאלה. כלי־הרכב ניתנים לרכישה בתשלומים, מבלי להעיק על מסגרת כרטיס האשראי ומבלי שתצטרכו לקחת הלוואה מהבנק. כל זאת בזכות תוכניות מימון המותאמות לכל כיס. ממש כמו ברכישת רכב חדש לחלוטין. 

 

רכישת רכב דרך תוכנית טויוטה סלקט 

באמצעות תוכנית טויוטה סלקט אפשרות לרכוש מכונית בהנעת בנזין כמו, טויוטה היברידית ועוד מגוון עצום של מכוניות שונות. החל מרכבי הקומפקט החסכוניים המותאים לעיר, כמו טויוטה סלקט וכלה ברכבי הקרוסאובר ורכבי השטח כמו טויוטה HR-C. התוכנית מתאימה לכלי־רכב עד שמונה שנים, כאשר כל אחד מהם עובר את הבדיקות הדרושות בהתאם לדגם המבוקש. אחד היתרונות הגדולים שיש לרכישת רכב יד שנייה מדגמי טויוטה בשיטה זו הוא האפשרות לזכות למימון בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם.

כך, אינכם סופגים את ירידת הערך הנלווית לרכב חדש, ונהנים מרכב בטוח שילווה אתכם במשך שנים ארוכות. אם תרכשו דגמים חדשים יחסית, תוכלו לבצע טרייד אין לרכב במצב טוב. לאחר מכן, ניתן להמשיך ולשדרג את הרכב לדגם טויוטה יד שנייה מעודכן ולהמשיך לנסוע בראש שקט.

לסיכום תוכנית טויוטה סלקט מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות של רכב שנרכש מסוכנות רשמית, לרבות המימון, האחריות והטיפולים במקום מסודר. אינכם סופגים את ירידת הערך המאפיינת את כלי־הרכב החדשים של אותו השנתון, ואתם יכולים להמשיך וליהנות משירות עשרים וארבע שעות ביממה מנציגי טויוטה המיומנים והאדיבים.

לקבלת מידע נוסף על תוכנית טויוטה סלקט אל תהססו לפנות לנציגים בצפון ולשאול על טויוטה סלקט חיפה.
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות