אודות סוכנות טויוטה חיפה, טויוטה חדשה, טויוטה סלקט

אמין מוטורס, סוכנות מורשית טויוטה חיפה


אמין מוטורס, סוכנות מורשית טויוטה חיפה, הוקמה בשנת 1991. הסוכנות משתרעת על פני שטח של כ-5,000 מ"ר, והיא כוללת אולם תצוגה מרהיב, מחלקת מכירות לרכבי טויוטה חדשים ומרכז שירות טויוטה המעניק מגוון שירותים לרכב.

 

אולם תצוגה מפואר

אולם התצוגה המפואר, שבנוי בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של טויוטה אירופה, מציג את מגוון דגמי טויוטה החדשים. יועצי המכירות במקום מעניקים לכם ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך. באולם התצוגה אתם מוזמנים להתרשם ממגון דגמי טויוטה וליהנות מנסיעת התרשמות ללא תשלום.

 

לרשותכם גם אולם תצוגה וירטואלי - תאום דיגיטלי של אולם התצוגה שלנו

 

מגוון שירותים לרכב באמין מוטורס חיפה

מרכז השירות של טויוטה חיפה - אמין מוטורס, מספק מגוון רחב של שירותים, כולל: מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר, תיקוני פחחות וצבע, התקנת אביזרים ועוד.

 

מקצועיות וטכנולוגיה

אנשי המקצוע בטויוטה בחיפה, המאיישים את המחלקות השונות, הינם מהטובים בענף. הם בעלי ניסיון רב ועברו הכשרות על ידי "יוניון מוטורס", יבואן טויוטה בישראל. הטיפול/תיקון ברכב מתבצע על פי הסטנדרטים הגבוהים והמחמירים של טויוטה העולמית. כל המחלקות מתופעלות באמצעות ציוד חדיש ומכשור טכנולוגי המתקדם ביותר שיש.

 

שירות אישי, מקצועי ואיכותי
אמין מוטורס טויוטה חיפה, מציבה רף גבוה בכל הנוגע בשירות. הלקוחות נהנים משירות אישי, ליווי בכל שלב בתהליך ומענה מהיר ומיידי. באמין מוטורס מתחייבים תמיד לתת ללקוח את השירות האמין, האדיב והמקצועי ביותר.

 

 

הסוכנות ממוקמת על הכביש הראשי - דרך בר יהודה 117 (צ'ק פוסט לכיוון נשר), בסמוך לכביש הראשי. 

הגישה למקום נוחה והאווירה במקום נעימה וכוללת חנייה בשפע.

 

עומדים לרשותכם בכל עת!

 

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות