טויוטה קאמרי 2024 - מרגישים את היוקרה

טויוטה קאמרי A25A-FXS - היברידי 2.5 ליטר החדשה היא שילוב מנצח של מכונית איכותית, אלגנטית ומתוחכמת יחד עם כל היתרונות של רכב היברידי. חויית נהיגה יוצאת דופן שמביאה את הנהיגה ההיברידית לרמה אחרת. לקאמרי טכנולוגיית ביצועים היברידית ברמה הגבוהה ביותר. הקאמרי החדשה מגיעה עם מערכת הנעה היברידית-חשמלית בטעינה עצמית, חסכונית ויעילה, וכוללת מנוע 2.5 ליטר משולב המספק 218 כוחות סוס עוצמתיים, לביצועים מצוינים ולנסיעה שקטה וחלקה ברמה הגבוהה ביותר.

קאמרי 2024 - טויוטה חיפה אמין מוטורס

הקאמרי החדשה 2024 מופעלת באמצעות טעינה עצמית שקטה עם מנוע 2.5 ליטר, המנוע מספק מומנט במהירות נמוכה, כוח פנומנלי במהירויות גבוהות להאצה ללא מאמץ. גריל חדש עם חרטום נמוך, רחב ונועז יותר המדגיש את נוכחותה המרשימה והנחושה של הקאמרי 24, פנסי לד אחוריים שמושכים את העין במראה עדכני ויוקרתי, חישוקי סגסוגת "18 המספקים לרכב מראה חד ודינמי. מערכת TOYOTA TOUCH 2 של הקאמרי מאפשרת ליהנות מנוחות חסרת תקדים באמצעות מסך מגע צבעוני "9 להצגת נתונים ושליטה מלאה במגוון מערכות הרכב, יחד עם ממשק Android Auto / Apple CarPlay לשיקוף אפליקציות נבחרות ממכשיר הטלפון על גבי מערכת המולטימדיה

 

יתרונות נוספים בדגם טויוטה קאמרי

בקאמרי ההיברידית החדשה יש את כל היתרונות של מכונית מנהלים איכותית, עיצוב חדשני, מרענן ויוקרתי של חזית הרכב ותא הנוסעים, עם אבזורים מפנקים ביותר שמספקים חווית נהיגה של מחלקה ראשונה. הקאמרי כוללת מערכת טכנולוגית TOYOTA TOUCH 2 עם מסך מגע צבעוני 9", מצלמה אחורית לגילוי מפגעים בנסיעה לאחור, 6 רמקולים לשדרוג חוויית הנסיעה., חיבורי USB, צג נתונים צבעוני בגודל 7" משולב בלוח המחוונים, משטח טעינה אלחוטית, בקרת שיוט, הגה כוח טלסקופי עם חימום, מתכוונן חשמלית ומצופה עור, מתגי העברת הילוכים משולבים בגלגל ההגה, מערכת התנעה חכמה, בלם יד חשמלי, כתפור EV המאפשר מעבר לשימוש במנוע חשמלי בלבד, בחירת מצב נהיגה, חיישן תאורה וגשם ועוד!

רוצים לראות את הקאמרי A25A-FXS החדשה מבפנים? הנה סיור וירטואלי של פנים הרכב

 

בטיחות בדגם טויוטה קאמרי

עם טויוטה קאמרי נוסעים בראש שקט! הקאמרי כוללת 7 כריות אוויר, קורות פלדה כפולות בדלתות, בקרת לחץ אוויר בגלגלים כולל מיקום, מערכת להתראה על עייפות הנהג, בקרת יציבות חכמה עם אפשרות ניתוק, מושבים קדמיים בעלי מבנה WIL אקטיבי להפחתת פגיעות צוואר הנובעות מתופעת "צליפת שוט", הגה בטיחותי קורס בעת התנגשות, תזכורת לנהג למניעת שיכחת ילדים במושב האחורי בעת כיבוי הרכב, זיהוי רכבים בשטח מת, זיהוי רכבים חוצים מאחור, ומערכות בטיחות אוטונומיות TOYOTA SAFETY SENSE 2.5 עם מערכות קדם התנגשות שונות.

*המערכות הינן כלי עזר בלבד. פירוט נרחב על תכונות המערכות ופעולתן ניתן לקרוא בספר הרכב. 

 

לחצו להזמנת נסיעת התרשמות בקאמרי החדשה לשנת 2024!

טויוטה קאמרי - מחירון

רמת גימור מחיר אגרת רישוי מחיר כולל אגרת רישוי תוספת לצבע מיוחד
HYBRID XLE 224,990 ₪ 2,574 ₪ 227,564 ₪ 2,500 ₪

החל מ 1,399 ₪ בחודש במסלול מימון - לפרטים

הצג סייגים

סקירה

* התמונות והסרטונים הינם להמחשה בלבד

גלריה

השלב הבא

גלריה

* התמונות והסרטונים הינם להמחשה בלבד

רמת האבזור הבטיחותי, זיהום אוויר וצריכת דלק

saftyImage
נתוני צריכת דלק הינם NEDC CORRELATED לפי נתוני יצרן, על פי בדיקה בתנאי מעבדה, תקן EC2017/1151.
צריכת הדלק בפועל עשויה להיות גבוהה ביחס לנתון שסיפק היצרן מאחר והיא מושפעת מאופי הנהיגה, תנאי הדרך וגורמים נוספים.
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות