טויוטה היברידית 2023

 

טויוטה היברידית 

יוצאים לדרך חדשה עם רכבי טויוטה היברידית באמין מוטורס!

טויוטה הינה חלוצת הרכבים ההיברידיים בעולם. לפני למעלה מ-20 שנה הושקה הפריוס ההיברידית הראשונה, ומאז מיליוני נהגים ברחבי העולם נהנים ממגוון דגמי היברידיים מבית טויוטה.

הרכבים ההיברידיים של TOYOTA חסכוניים בדלק, מפחיתים פליטת מזהמים וטוענים מחדש את הסוללות שלהם ללא צורך בטעינה חיצונית. הם קלים לתפעול וחוויית הנהיגה בהם שקטה, נעימה וחלקה.

הרכבים ההיברידיים משלבים שני מנועים: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. שני המנועים פועלים יחד על מנת לספק כוח ומומנט. בעלייה: שני המנועים פועלים לביצועים מקסימליים, בהאטה ובלימה: המערכת עושה שימוש חוזר באנרגיה הקינטית לצורך טעינת הסוללה מחדש, בזמן עקיפה: שני המנועים פועלים כדי לספק ביצועים מקסימאליים ובעצירה מוחלטת: שני המנועים כבים באופן אוטומטי.

 

מדוע לבחור דווקא במנוע היברידי?

יש הבוחרים ברכב טויוטה עם מנוע היברידי כדי לחסוך בעלויות הדלק השוטפות, אחרים בוחרים במנוע זה דווקא משום שהוא שומר על הסביבה. הרעיון העומד בבסיסו של המנוע ההיברידי הוא שילוב של שני סוגי הנעה הנפרדים זה מזה. הראשון, הנעה המבוססת על בערה, כמו שאנו מכירים גם בכלי רכב שאינם היברידיים. השני הוא מנוע המבוסס על הנעה חשמלית, הצורך כמות קטנה של חשמל כדי להעניק שפע של אנרגיה. המנוע החשמלי הינו יעיל יותר משום שבתהליך הבערה משתחרר בעיקר חום ובתהליך ההנעה החשמלית מרבית העוצמה מיועדת לנסיעה עצמה של הרכב.

השילוב בין שני המנועים מעניק לרכב את העוצמה הדרושה כדי להניעו בכוח רב בתחילת הנסיעה, וכן אפשרות להשתמש בעת ובעונה אחת בשני סוגי המנועים בזמן עקיפה, דבר הדורש הפעלת מהירות גבוהה בתוך זמן קצר. בשאר הזמן ניתן לנסוע תוך שימוש במנוע החשמלי בלבד וליהנות מנסיעה בטוחה ושקטה במיוחד, ללא הרעש הקבוע הנלווה למנוע הבערה.

 

נסיעה ירוקה והפסקה של המנוע בעת הצורך

הנסיעה במנוע החשמלי של הרכב ההיברידי נחשבת ל"ירוקה" יותר הן בזכות הניצול היעיל של האנרגיה והן בזכות העובדה כי הרעלים והגזים הנפלטים בתהליך הבערה אינם נפלטים כמעט בעת הפעלת המנוע החשמלי.

הרכב עוצר לזמן קצר? אין שום סיבה שהמנוע יפעל. לכן, ברכבים היברידיים המנוע משתתק למספר שניות עד שהאור הירוק מופיע שוב ברמזור והנהג לוחץ על דוושת הגז. חשוב לדעת, כי המעבר בין מנוע אחד לשני מתרחש באופן אוטומטי והנהג אינו צריך לבצע כל פעולה כדי לאתחל מנוע זה או אחר. תוכנה חכמה המנטרת את דפוסי הנסיעה מעבירה במהירות את השליטה בין המנועים או משלבת ביניהם בעת הצורך.

חברת טויוטה שמה לעצמה כיעד להמשיך ולהחזיר את האנרגיה הירוקה, תחת המגמה לצורך כמות קטנה של אנרגיה ולשמור על כדור הארץ בכל אחד מכלי הרכב ההיברידיים שהיא משווקת.

 

אלו רכבים היברידיים מוצעים בטויוטה?

חברת "טויוטה" מעניקה היום לכל נהג את האפשרות לבחור את סגנון הרכב האהוב עליו בפורמט היברידי. ניתן לבחור ברכבי קרוסאובר ושטח, בכלי רכב משפחתיים ובכלי רכב קומפקטיים בגרסה היברידית. זה שני עשורים שטויוטה משיקה את הדגמים ההיברידיים, ומאז שדגם הפריוס היה החלוץ בתחום ההיברידיות נוספו מותגים רבים נוספים.

 

בין הדגמים המבוקשים ביותר מבית טויוטה הכוללים מנוע היברידי ניתן למצוא:

·         טיוטה יאריס 2023 – הקומפקטית של טויוטה, הנמכרת עם חמש דלתות בדגמים היברידיים חדשים. לחצו למידע מלא אודות דגמי טויוטה יאריס 2023.

·         טויטה קורולה קרוס 2023 היברידית – נוחות מקסימלית הודות לחלל פנים עצום ותא מטען ענקי, ביצועים מרשימים הודות למנוע 1.8 היברידי, 1798 סמ"ק והספק משולב של 140 כוח סוס. קורולה קרוס החדשה

·         טיוטה קאמרי 2023 - רכב סדאן עוצמתי בעל מנוע 2.5 סמ"ק, ארבע דלתות, בעיצוב יוקרתי המציע נוחות מרבית וכוח רב. לחצו למידע מלא אודות דגמי טויוטה קאמרי 2023.

·         טויוטה HR-C – הקרוסאובר האהוב מבית טויוטה המוצע גם בגרסה היברידית. הוא כולל מנוע בנפח של 1.8 סמ"ק וחזות מרשימה במיוחד. לחצו למידע מלא אודות דגמי טויוטה C-HR 2023

·         טויוטה ראב-4 2023 – רכב פנאי שטח שמסוגל לנוע במהירות ובעוצמה על כל תוואי דרך, עם מנוע של 2.5 סמ"ק וצריכת דלק מפתיעה של 4.6 ליטר בלבד לכל 100 ק"מ במנוע המשולב. לחצו למידע מלא אודות דגמי טויוטה ראב-4 2023.


כל אחד מהדגמים ההיברידיים של טויוטה מגיע עם מפרט בטיחות עשיר, ומציע לנהגים בארץ ובכל העולם חוויית נהיגה שקטה, עוצמתית ומיוחדת במינה.

◀ יאריס 

◀ קורולה קרוס

◀ קורולה SEDAN

◀ קורולה SPACE

◀ קאמרי 

◀ TOYOTA C-HR

◀ ראב4

◀ היילנדר

הזמינו נסיעת התרשמות 

 לכניסה לאולם התצוגה שלנו לסיור וירטואלי >> 

 

סרטונים בנושא טויוטה ההיברידיים:


  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

לפרטים נוספים על הרכבים ההיברידיים מוזמנים לפנות אלינו ◀ לחצו כאן

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות