שירות טויוטה SHARE אמין מוטורס חיפה

שירות טויוטה SHARE אמין מוטורס חיפה

נשיא טויוטה העולמית, אקיו טויודה, מימש את חזונו ולמעשה איפשר לכל המעוניינים לנסוע ברכב טויוטה את האפשרות, השירות כולל רכב טויוטה שיתופי לטווח קצר, חצי יומי או יומי, ללא צורך במנוי חודשי ובמחיר קבוע אטרקטיבי במיוחד! אמין מוטורס חיפה מזמינה אתכם לשכור רכב שיתופי לטווח קצר במחיר אטרקטיבי

 

 

עוד על טויוטה שייר באמין מוטורס

 

שירות טויוטה שייר זמין 24/7 וניתן להתחבר אליו דרך אפליקציית MY TOYOTA, במסגרת השירות TOYOTA SHARE, סוכנות טויוטה חיפה אמין מוטורס תעמיד לרשות המשתמשים רכבי טויוטה חסכוניים בדלק עם מערכות בטיחות אקטיביות. השירות החדש מציע בשלב זה (06/23) רכב טויוטה AYGO X, מיני קרוסאובר עירוני מעוצב ומהמם, חסכוני בדלק ובנוסף כולל מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות ומערכות Android auto + Apple carplay. כך, כאשר אתם מגיעים לטיפול אצלנו בטויוטה חיפה, תוכלו לשכור את הטויוטה אייגו איקס לטווח קצר או גם אם אתם רוצים סתם לשכור רכב ליום או יומיים לכל מטרה - TOYOTA SHARE תמיד לשירותך :)

 

 

טויוטה Share ניידות לכל

 

מאז הציגה את חזונה בכנס הטכנולוגיה העולמי (CES) ב-2018, טויוטה פועלת בדרכים רבות ומציעה מגוון של פתרונות לאפשר "ניידות לכל" ולספק את כל סוגי השירותים הנוגעים לתעבורת אנשים ממקום למקום ברחבי העולם, באופן 'מקיף ואמין', 'פשוט וללא מאמץ' ו'בר קיימא'. החברה מבקשת לספק את המענה המיטבי ביותר לצרכים חדשים של לקוחות ולתמוך בדרישות הניידות המתפתחות של ערים ואזורים.

 

טויוטה חיפה - אמין מוטורס, מזמינה אתכם להגיע אלינו אל דרך בר-יהודה 117, חיפה

ו/או לחייג 072-2770000

נשמח לעמוד לשירותכם
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות