קאמרי
מכונית המנהלים ההיברידית-חשמלית

טויוטה קאמרי 2024 - מרגישים את היוקרה

טויוטה קאמרי A25A-FXS - היברידי 2.5 ליטר החדשה היא שילוב מנצח של מכונית איכותית, אלגנטית ומתוחכמת יחד עם כל היתרונות של רכב היברידי. חויית נהיגה יוצאת דופן שמביאה את הנהיגה ההיברידית לרמה אחרת. לקאמרי טכנולוגיית ביצועים היברידית ברמה הגבוהה ביותר. הקאמרי החדשה מגיעה עם מערכת הנעה היברידית-חשמלית בטעינה עצמית, חסכונית ויעילה, וכוללת מנוע 2.5 ליטר משולב המספק 218 כוחות סוס עוצמתיים, לביצועים מצוינים ולנסיעה שקטה וחלקה ברמה הגבוהה ביותר.

קאמרי 2024 - טויוטה חיפה אמין מוטורס

הקאמרי החדשה 2024 מופעלת באמצעות טעינה עצמית שקטה עם מנוע 2.5 ליטר, המנוע מספק מומנט במהירות נמוכה, כוח פנומנלי במהירויות גבוהות להאצה ללא מאמץ. גריל חדש עם חרטום נמוך, רחב ונועז יותר המדגיש את נוכחותה המרשימה והנחושה של הקאמרי 24, פנסי לד אחוריים שמושכים את העין במראה עדכני ויוקרתי, חישוקי סגסוגת "18 המספקים לרכב מראה חד ודינמי. מערכת TOYOTA TOUCH 2 של הקאמרי מאפשרת ליהנות מנוחות חסרת תקדים באמצעות מסך מגע צבעוני "9 להצגת נתונים ושליטה מלאה במגוון מערכות הרכב, יחד עם ממשק Android Auto / Apple CarPlay לשיקוף אפליקציות נבחרות ממכשיר הטלפון על גבי מערכת המולטימדיה

 

יתרונות נוספים בדגם טויוטה קאמרי

בקאמרי ההיברידית החדשה יש את כל היתרונות של מכונית מנהלים איכותית, עיצוב חדשני, מרענן ויוקרתי של חזית הרכב ותא הנוסעים, עם אבזורים מפנקים ביותר שמספקים חווית נהיגה של מחלקה ראשונה. הקאמרי כוללת מערכת טכנולוגית TOYOTA TOUCH 2 עם מסך מגע צבעוני 9", מצלמה אחורית לגילוי מפגעים בנסיעה לאחור, 6 רמקולים לשדרוג חוויית הנסיעה., חיבורי USB, צג נתונים צבעוני בגודל 7" משולב בלוח המחוונים, משטח טעינה אלחוטית, בקרת שיוט, הגה כוח טלסקופי עם חימום, מתכוונן חשמלית ומצופה עור, מתגי העברת הילוכים משולבים בגלגל ההגה, מערכת התנעה חכמה, בלם יד חשמלי, כתפור EV המאפשר מעבר לשימוש במנוע חשמלי בלבד, בחירת מצב נהיגה, חיישן תאורה וגשם ועוד!

רוצים לראות את הקאמרי A25A-FXS החדשה מבפנים? הנה סיור וירטואלי של פנים הרכב

 

בטיחות בדגם טויוטה קאמרי

עם טויוטה קאמרי נוסעים בראש שקט! הקאמרי כוללת 7 כריות אוויר, קורות פלדה כפולות בדלתות, בקרת לחץ אוויר בגלגלים כולל מיקום, מערכת להתראה על עייפות הנהג, בקרת יציבות חכמה עם אפשרות ניתוק, מושבים קדמיים בעלי מבנה WIL אקטיבי להפחתת פגיעות צוואר הנובעות מתופעת "צליפת שוט", הגה בטיחותי קורס בעת התנגשות, תזכורת לנהג למניעת שיכחת ילדים במושב האחורי בעת כיבוי הרכב, זיהוי רכבים בשטח מת, זיהוי רכבים חוצים מאחור, ומערכות בטיחות אוטונומיות TOYOTA SAFETY SENSE 2.5 עם מערכות קדם התנגשות שונות.

*המערכות הינן כלי עזר בלבד. פירוט נרחב על תכונות המערכות ופעולתן ניתן לקרוא בספר הרכב. 

 

לחצו להזמנת נסיעת התרשמות בקאמרי החדשה לשנת 2024!

רמות גימור - קאמרי

קאמרי XLE
סדאן
  • +
    כניסה והתנעה חכמה
  • +
    זיהוי רכבים ב"שטח מת"
  • +
    ממשק Apple CarPlay / Android Auto
A25A-FXS - היברידי 2.5 ליטר
החל מ- 224,990
אגרת רישוי: 2,643
מחיר כולל: החל מ- 227,633
תיבת הילוכים אוטומטית רציפה | 4X2
צריכת דלק WLTP
5.4 ליטר ל-100 ק"מ  

גלריה

רמת אבזור בטיחותי

מדד זיהום אוויר וצריכת דלק

מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות