שירותי טויוטה

באמין מוטורס מעניקים לכם את השירות בדרך הבטוחה ביותר

לקוחותינו היקרים,

גם בזמן הסגר, פעלנו תוך הקפדה מחמירה במיוחד על הנחיות משרד הבריאות, במטרה להבטיח את בריאותם של עובדינו ולקוחותינו. בכל נקודת זמן, הקפדנו להיות "צעד וחצי" לפני הנחיות הרשויות, תוך שלקחנו על עצמנו לפעול בהתאם לפרשנויות המחמירות ביותר של ההנחיות שניתנו לציבור. עתה, אנו בטויוטה כבר ערוכים לעבודה בטוחה לפי כל ההנחיות החדשות של הגורמים המוסמכים לכך, ואנו כבר מוכנים באופן שאף יעלה על ציפיותיכם, לקוחותינו היקרים, ויסייע לנו לשרתכם מקרוב ומרחוק בכל דרך שתבחרו ותרגישו בטוח. 

 

לשם כך הגדרנו שני עקרונות מנחים:

העיקרון הראשון והחשוב ביותר - הקפדה מחמירה במיוחד על מניעת הדבקה והפצת וירוס הקורונה. 

חשוב לנו כי לקוחותינו וצוותינו יהיו מוגנים באופן המקיף ביותר כנגד וירוס קורונה – בכל עת ובכל מקום. לכן, הטמענו נהלים ושיטות עבודה חדשות שיבטיחו כי לאורך כל תהליכי השירות והזמנת רכב חדש – אתם הלקוחות תהיו מוגנים ובטוחים ב- 100%. צוותי השירות והמכירות מטופלים ומממוגנים בכל עת (כפפות / מסכות / ציוד חיטוי / מדידת חום לפני כניסה לעבודה ועוד), ואף רכבי טויוטה, מהם תתרשמו באולם התצוגה ואלו הנכנסים לטיפול, עוברים חיטוי וניקוי קפדני ביותר לאורך כל תהליכי העבודה – כפי שיפורט בהמשך.

 

העיקרון השני – אנו כאן עבורכם לתת לכם שירות מלא בכל דרך שתבחרו ובה תרגישו נוח ובטוח יותר. 

אנו שמחים להיות זמינים עבורכם פיזית באולם התצוגה, עם מגוון דגמי טויוטה החדשים ועם מגוון רכבי ההדגמה הרחב שלנו, בתהליכי מכירה מיוחדים ומוקפדים המותאמים לתקופה זו. עם זאת ובמידה ותעדיפו, נשמח לעמוד לשירותכם לאורך כל תהליכי השירות והרכישה או בחלקם, באופן מקוון אונליין "מקצה לקצה" גם מהכורסה שבבית – פשוט איך שנוח לכם! אנו שמחים לעדכנכם על מיגוון השירותים המותאמים שלנו לעת הזו לנוחותכם ובטיחותכם!

 

איזו טויוטה מתאימה לכם? מיצאו את הטויוטה המתאימה ביותר עבורכם אונליין מהבית:

באתר שלנו קיים מידע מקיף על כל מגוון דגמי טויוטה החדשים. באמצעות קונפיגורטור נוח וידידותי לשימוש - תוכלו לבנות באתר את "רכב החלומות שלכם" (דגם / רמות גימור / צבעים / אביזרים), בחירתכם ניתנת לשמירה ותאפשר לנו להמשיך את התהליך מולכם בנוחות ויעילות.

 

נסיעת התרשמות בכל דרך שתבחרו, גם מהבית:

בכדי שתהיו לגמרי בטוחים כי הטויוטה בה התעניינתם היא הרכב הנכון עבורכם – אנו מציעים לכם נסיעת התרשמות במגוון רחב של אפשרויות:

 

1. התרשמות אונליין באמצעות ווידאו צ'ט (מהבית) בליווי נציג נסיעות התרשמות מקצועי שיסביר ואף יוכל לפרט ולענות על כל שאלותיכם.

 

2. נסיעת התרשמות ברכב ללא מלווה בהגעה לסוכנות, ברכב הדגמה שעבר חיטוי קפדני והוכן במיוחד עבורכם.

 

3. נסיעת התרשמות מביתכם – אם אתם חוששים להגיע לסוכנות טויוטה, תרגישו בטוח ואנחנו נגיע אליכם עם רכב שעבר חיטוי וכך תוכלו לעשות בביטחה נסיעה ולהתרשם בעצמכם מהרכב שתבחרו. 

 

הצעות טרייד-אין על כל סוגי הרכבים יועברו אליכם עד הבית:

במסגרת רכישת רכב חדש נשמח להציע הצעה אטרקטיבית לרכישת הרכב הנוכחי שלך. גם כאן, נוכל להעביר לך הצעה ראשונית ללא צורך בהגעה פיזית לסוכנות – נוכל לבצע שיערוך ראשוני לערכו של הרכב באמצעות העברת תצלומי הרישיונות שלו וכן ביצוע שיחת וידיאו עם נציג מוסמך מטעם הסוכנות שיצפה ברכב הנוכחי שלך שיוצג ישירות מהבית.

 

מיגוון מסלולי מימון אטרקטיביים:

כדאי לכם לבדוק, ואנו נשמח להציע לכם, מגוון מסלולי מימון גמישים ואטרקטיביים ביותר שיאפשרו לכם להגשים חלום ולרכוש טויוטה חדשה. לאחר תהליך בירור צרכים קצר ואישור הגורם המממן – נשמח להתאים לכם את המסלול המתאים ביותר עבורכם מבחינת גובה המקדמה, התשלומים החודשיים שנוחים לך ביותר ועוד. לנוחותכם, באתר ניתן לקבל מידע נוסף ואף מחשבון מיוחד בו תוכלו כבר להתרשם מאפשרויות המימון. אנו מאמינים כי תמצאו את הצעתנו תחרותית ביותר ומזמינים אתכם לבדוק איתנו.

 

תתחדשו! ניתן לקבל את הטויוטה החדשה היכן שתבחרו - בסוכנות או שנביא אותה אליכם עד הבית:

קבלת רכב חדש הינו אירוע מרגש, משמח ומיוחד – ואנו נרצה לעשותו באופן הנוח ביותר עבורכם! נשמח להציע לכם להגיע אלינו לסוכנות לטובת קבלת הסבר מקיף על רכבכם החדש בטרם תצאו איתו לדרך, כאשר הביקור בסוכנות וההסבר על הרכב יינתנו כמובן תוך הקפדה מחמירה על הנחיות משרד הבריאות. לחילופין, נשמח להציע לכם כי קבלת הטויוטה החדשה שלכם תתקיים בביתכם ושם יינתן לכם, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות כמובן, הסבר מקצועי ומקיף על הרכב ואופן תיפעולו. רוצים לראות איך? כך או כך אנו מתחייבים למסור לך את הטויוטה החדשה שלך נקיה, מוגנת ולאחר שעברה חיטוי וסניטציה קפדניים לאורך כל הליך ההכנה למסירה.

 

גם לאחר המסירה אנחנו אתכם ועומדים לשירותכם, מוכנים מתמיד לתת סיוע ועצה טובה, אם באמצעות הטלפון, הוואטסאפ, המייל, אתר האינטרנט, הפייסבוק שלנו או בסוכנות עצמה. אם בחרתם להגיע אלינו, צוותי השירות שלנו זמינים לקבלכם לטיפול או תיקון תוך הקפדה על כל ההנחיות כדי לשמור על בריאותכם ובריאות צוות הסוכנות. 

 

הזמנת טיפול בנוחות בכל דרך שתיבחרו:

תמיד הזמנתם טיפול טלפונית? אפשר גם עכשיו. אבל בנוסף אנחנו מציעים לכם להזמין אונליין תור לטיפול באתר שלנו או באפליקציית MyToyota בקלות ובנוחות. תוכלו אונליין לבחור את המועד הנוח לכם ביותר ואת שעת הטיפול. אנו נכין את כל הדרוש כדי שחוויית השירות שלכם תהיה טובה, מהירה, מקצועית ובעיקר הבטוחה ביותר עבורכם.

 

הטיפול בטויוטה שלכם בכל דרך שתבחרו, גם מהבית:

הקבלה בסוכנות תהיה תוך שמירת מרחק וכאמור באמצעות כל המיגון הנדרש. במידה ותירצו וכדי להימנע ממגע וקירבה הכנו עבורכם עמדה מיוחדת בה תוכלו להניח את מפתח הרכב, לשלשל אותה לתיבה ייעודית ולנסוע לדרככם. אנו כבר ניצור עימכם קשר טלפוני לקבלת מידע ופירוט בקשתכם לטיפול הדרוש ברכב. אם אתם חוששים להגיע לסוכנות, אנו מציעים לכם שירות איסוף הרכב מהבית, טיפול בכל הנדרש בו והחזרתו אליכם לאחר שיעבור גם חיטוי. אנו נשמח גם לבצע עבורכם שירות ולהעביר עבורכם את מבחן הרישוי השנתי (טסט) ובכך לחסוך לכם טירחה והמתנה ארוכה במכון הרישוי.

 

איסוף הרכב למטרת טיפול אינו כרוך בתשלום.

 

המתנה ושהייה בטוחה במרכז השירות:

לקוחות שיגיעו ויבחרו להמתין במרכז השירות עד שיסתיים הטיפול ברכבם, מוזמנים לעשות זאת בשני אזורי המתנה ייעודים בתוך הסוכנות ובאזור הפתוח אשר ערוכים לארח אתכם באופן התואם את הנחיות משרד הבריאות. אזורי ההמתנה עברו חיטוי וסניטציה והמושבים מסודרים באופן המוודא שמירת מרחק בטוח כנדרש. אנו מבטיחים כי כמות הלקוחות באזור ההמתנה לא תעלה על כמות המושבים במקום והמירווחים הבטוחים יישמרו. ככלל, אנו מקפידים הקפדה יתרה על ניקיון המקום באופן תדיר במהלך כל יום הפעילות, לפניו ולאחריו באמצעות תכשירים מיוחדים לניקוי וסניטציה. כמו כן, לרשותכם עומדים בכל רחבי הסוכנות מגבונים, אלכוג'ל, מסכות ואמצעים נוספים להגנה ולשמירה על בריאותכם. 

 

לשירותכם אפשרות לרכב חלופי או הסעה:

עבור לקוחות שבחרו להגיע פיזית ואינם מעוניינים לשהות בסוכנות במהלך הטיפול, נוכל להציע לכם שירות הסעה לביתכם או למקום עבודתכם באמצעות נהגי הסוכנות ברכבים אשר עברו חיטוי.

 

גם הטויוטה שלכם מוגנת בעת הטיפול:

במהלך הטיפול נדאג שהטויוטה שלכם תהיה מוגנת כראוי באמצעות כיסוי המושבים, כיסוי הגנה להגה ולידית ההילוכים וכן באמצעות שטיח הגנה לרצפת הרכב. בנוסף, הרכב יעבור חיטוי טרם החזרתו אליך.

 

כל הפרוצדורות מרחוק: 

על מנת לקצר את משך שהייתך בעת קבלת הרכב בלאחר הטיפול ולהימנע מקירבה מיותרת, כל ההסברים אודות הטיפול שנעשה ואף התשלום בגינו יבוצעו טלפונית, כך שעם הגעתך ימתין לך יועץ השירות ליד הטויוטה שלך וימסור את המפתח הנקי באמצעות מעטפה ייעודית ותוכל לנסוע לדרכך ללא עיכובים מיותרים. כאמור, פירוט הטיפול שנעשה ברכב יימסר לך טלפונית וגם יכול להישלח אליך ישירות למייל ככל שתבחר.

 

אנו כאן לשירותכם בדרך הנוחה והבטוחה ביותר, ואנו מקווים כולנו שנוכל לחזור לשיגרה מלאה בקרוב.

בברכה

סוכנות מורשית טויוטה, אמין מוטורס

מייל: cr@toyota-amin.co.il

טלפון: 072-2770000

כתובת: דרך בר-יהודה 117, חיפה

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות